Garnek z powłoką DIAMOND Kohersen Black Cube 24 cm, 4,9 l

Kod produktu: 71104

(Brak opinii)
449,00 zł
Ilość

Dostępny

Kohersen® Black Cube to naczynia precyzyjnie zaprojektowane przy użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej. Każdy element został uważnie i ergonomicznie zaprojektowany w sposób zapewniający doskonałą wydajność i trwałość. Linia Kohersen® Black Cube to naczynia niezbędne do gotowania w każdej nowoczesnej kuchni. 


Mouseover Zoom loading...

Opis produktu

Kohersen® Black Cube to naczynia precyzyjnie zaprojektowane przy użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej. Każdy element został uważnie i ergonomicznie zaprojektowany w sposób zapewniający doskonałą wydajność i trwałość. Linia Kohersen® Black Cube to naczynia niezbędne do gotowania w każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki nim możliwe będzie tworzenie potraw, które za każdym razem będą zachwycać swoim smakiem zarówno domowników, jak i gości. Dzięki powierzchni Black Cube powierzchnia czynna naczyń zwiększa się kilkukrotnie, przez co przewodnictwo cieplne jest zdecydowanie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych naczyń bez powierzchni plastra miodu. W związku z tym naczynia Kohersen® Black Cube będą nagrzewały się zdecydowanie szybciej, a ciepło będzie rozkładane równomiernie po całej powierzchni naczynia.

Kohersen® Black Cube - Opatentowana technologia na miarę XXI wieku

Dzięki powierzchni Black Cube powierzchnia czynna naczyń zwiększa się kilkukrotnie, przez co przewodnictwo cieplne jest zdecydowanie bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych naczyń bez powierzchni plastra miodu. W związku z tym naczynia Kohersen® Black Cube będą nagrzewały się zdecydowanie szybciej, a ciepło będzie rozkładane równomiernie po całej powierzchni naczynia.

Innowacyjna powierzchnia BLACK CUBE z powłoką DIAMOND

Dwustronna powierzchnia o strukturze plastra miodu gwarantuje trwałość oraz najwyższą jakość wykonania. Jest odporna na zarysowania, tym samym umożliwiając używanie metalowych łopatek czy sztućców bez ryzyka jej uszkodzenia. Nie absorbuje zapachów i jest odporna na działanie kwasów spożywczych.

Trzywarstwowa konstrukcja TRI-PLY

Korpus naczynia składa się z trzech warstw: stal nierdzewna - aluminium - stal nierdzewna. Taka konstrukcja pozwala na idealną dystrybucję ciepła w obrębie całego korpusu oraz zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie się naczynia. Wzmocnione i grube dno pozwala zmagazynować temperaturę w naczyniu, co sprawia, że gotujemy szybciej i efektywniej.

Zdrowe i efektywne gotowanie

Powierzchnia BLACK CUBE o strukturze plastra miodu oraz powłoka DIAMOND umożliwiają smażenie i gotowanie na minimalnej ilości tłuszczu, co pozwala na prowadzenie zdrowego stylu życia. Dodatkowo naczynia Kohersen® są wolne od PFOA oraz PFOS, dzięki czemu zapewniają zdrowe gotowanie i doskonały smak każdej potrawy.

Charakterystyka urządzenia

Naczynia kuchenne Kohersen® Black Cube z powloką Diamond mogą być używane do zapiekania w piekarniku do maksymalnej temperatury 260°C oraz można je bezpiecznie myć w zmywarce. Naczynia kuchenne Kohersen® są kompatybilne z większością rodzajów kuchenek dostępnych na rynku: gazową, indukcyjną, elektryczną, ceramiczną oraz halogenową.

 • Piekarnik
 • Zmywarka
 • Kuchenka gazowa
 • Kuchenka elektryczna
 • Kuchenka ceramiczna
 • Kuchenka halogenowa
 • Kuchenka indukcyjna

Specyfikacja

 • Pojemność
  4,9 l
 • Średnica
  24 cm
 • Głębokość naczynia
  11 cm
 • Wysokość naczynia z pokrywką
  19 cm
 • Waga naczynia
  1,56 kg
 • Waga pokrywki
  0,67 kg
 • Wymiary opakowania
  31,5 x 26,4 x 14,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Opinie klientów

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Posiadasz ten produkt?

Ocena produktu

Tytuł opinii

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij wszystkie wymagane pola