Czajniki Kohersen®

Czajnik elektryczny Kohersen – rozwiązanie dla Twojej kuchni

Czajnik elektryczny jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki swojej funkcjonalności i prostocie obsługi stał się niezastąpionym towarzyszem codziennego przygotowywania gorących napojów.

Szybkie gotowanie wody

Czajnik elektryczny Kohersen serii Modern Matt, dzięki mocy grzałki 3000 W charakteryzuje się niezwykle szybkim czasem gotowania wody - czajnik jest w stanie zagotować wodę w zaledwie kilka minut. To ogromne udogodnienie dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu i wygodę. W szybkim zagotowaniu wody, a zarazem w łatwym utrzymaniu czystości pomaga zastosowana w czajniku Kohersen grzałka płytowa.

Strefa Cool Touch

Czajnik Kohersen został wykonany ze stali nierdzewnej, a pokrywka i uchwyt z tworzywa sztucznego. Na pokrywie umieszczony został wygodny przycisk ze strefą Cool Touch (nienagrzewającą się). Czajniki wykonane z trwałych materiałów, posiadają dzióbek ze stali nierdzewnej.

Nowoczesny design

Linia czajników elektrycznych Kohersen Modern Matt wykonana została z najwyższą dbałością o detale. Minimalistyczny design i prosta forma doskonale wpasuję się do każdej kuchni. Dzięki trzem wersjom kolorystycznym możesz dobrać czajnik idealny dla Ciebie. Po włączeniu czajnika lampka we włączniku zapala się na delikatny niebieski kolor, sygnalizując pracę urządzenia.

Łatwość czyszczenia i konserwacji

Czajnik elektryczny Modern Matt jest bardzo łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Dzięki elementowi grzejnemu umieszczonemu pod dnem czajnika można go wyczyścić w prosty sposób. Dodatkowo czajniki zostały wyposażone w wyjmowany filtr zmywalny, który zatrzymuje osad z wody, co zapobiega osadzaniu się kamienia w czajniku.

Podsumowując, czajnik elektryczny to nie tylko urządzenie do gotowania wody, ale też niezwykle przydatny sprzęt w kuchni. Szybkość w zagotowywaniu wody i łatwość czyszczenia sprawiają, że jest niezastąpionym pomocnikiem w przygotowywaniu gorących napojów. Jeśli szukasz praktycznego, nowoczesnego i funkcjonalnego rozwiązania, czajnik elektryczny Kohersen z linii Modern Matt z pewnością spełni Twoje oczekiwania.