Tostery Kohersen®

Toster Kohersen – doskonały wybór dla miłośników tostów

Toster Kohersen Modern Matt to niezwykle eleganckie i funkcjonalne urządzenie, które umożliwia przygotowanie idealnie wypieczonych tostów w szybki i łatwy sposób.

Toster na grzanki – duża moc i dodatkowe funkcje

Toster Kohersen Modern Matt o mocy 900 W zapewnia szybkie i równomierne wypiekanie Twoich ulubionych tostów. Oprócz standardowej funkcji opiekania nowoczesny toster oferuje także możliwość ponownego podgrzewania już upieczonych tostów oraz rozmrażania zamrożonego pieczywa. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżymi tostami o każdej porze dnia.

Toster do chleba – regulacja stopnia opiekania

Toster do grzanek Kohersen Modern Matt posiada 7-stopniową regulację opiekania, co pozwala, dostosować ustawienia do indywidualnych preferencji smakowych. Bez względu na to, czy wolisz delikatnie zrumienione tosty, czy intensywnie wypieczone kromki, Kohersen Modern Matt umożliwia idealne dopasowanie do Twojego gustu.

Nowoczesny toster Kohersen z funkcją automatycznego centrowania pieczywa

Dzięki funkcji automatycznego centrowania pieczywa toster z wyskakującymi tostamirównomiernie opieka każdą kromkę. Nie musisz się martwić o nierównomierne wypiekanie kromek pieczywa, czy przypalenie jednej strony tosta. Ten innowacyjny system zapewnia perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

Tostery do chleba Kohersen – dwustronne opiekanie w dwóch komorach

Toster na grzanki Kohersen Modern Matt posiada dwie komory z dwustronnym opiekaniem, co pozwala przygotować dwa tosty jednocześnie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a jednocześnie będziesz mógł cieszyć się świeżymi i równomiernie wypieczonymi tostami dla siebie i swojej rodziny.

Sygnalizacja świetlna LED i inne funkcje

Tostery do chleba zostały wyposażone w praktyczne lampki LED, które informują o aktualnym stanie procesu wypiekania. Dodatkowo posiadają przewód o długości aż 75 cm, co daje większą swobodę w ustawianiu ich na kuchennym blacie. Ponadto nowoczesny toster Kohersen jest wyposażony w antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilność urządzenia podczas pracy.

Nowoczesny toster Kohersen – łatwe i szybkie czyszczenie

Czyszczenie tostera Kohersen Modern Matt jest niezwykle łatwe. Wyjmowana tacka na okruchy ułatwia usuwanie okruchów pieczywa i utrzymanie czystości urządzenia. Możesz szybko i wygodnie utrzymać toster do grzanek w nienagannym stanie.

System automatycznego podnoszenia tostów i wyłączania urządzenia

Po zakończeniu procesu wypiekania toster na grzanki automatycznie podnosi tosty do wygodnej pozycji, co ułatwia ich wyjęcie bez ryzyka oparzenia. Dodatkowo, urządzenie automatycznie się wyłącza, co zapewnia bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Podsumowując, toster do chleba Kohersen Modern Matt to niezawodne urządzenie, które zapewnia idealne wypiekanie tostów z obu stron. Dzięki różnorodnym funkcjom, takim jak moc 900 W, regulacja stopnia opiekania, automatyczne centrowanie pieczywa czy dwie komory z dwustronnym opiekaniem, możesz cieszyć się pysznymi tostami dostosowanymi do Twoich preferencji smakowych.

Łatwość czyszczenia, system automatycznego podnoszenia tostów i antypoślizgowe nóżki to dodatkowe atuty tego tostera. Wybierając toster elektryczny Kohersen Modern Matt, inwestujesz w wysoką jakość sprzętu AGD i niezawodność, która umili Ci codzienne śniadania.

Toster na grzanki – wysoka jakość wykonania i niezawodność

Toster do grzanek marki Kohersen jest wyprodukowany m.in. ze stali nierdzewnej, wyróżniającej się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo stal nierdzewna jest w pełni odporna na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, dzięki czemu zachowuje pierwotny wygląd przez długi czas.Nowoczesny toster na grzanki występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Toster biały doskonale pasuje zarówno do kuchni utrzymanych w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Ponadto białe modele pasują do jasnych i ciemnych pomieszczeń.

Z kolei toster czarny może stanowić kontrastowy element wyposażenia w kolorowych kuchniach oraz dobre uzupełnienie w ciemniejszych pomieszczeniach. Ostatnia wersja (szara) wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem. Stonowany kolor nie rzuca się w oczy, dzięki czemu urządzenie stanowi spójną całość z pomieszczeniem.

Toster do chleba – 3 funkcje automatyczne

Toster z wyskakującymi tostami Kohersen jest wyposażony w 3 automatyczne funkcje zapewniające komfortowe użytkowanie. Pierwszą z nich jest rozmrażanie. Ta opcja pozwala na bezpieczne wkładanie zamrożonych kromek bezpośrednio do tostera. W codziennym użytkowaniu oznacza to szybkie przygotowanie pysznych tostów, bez konieczności czekania na rozmrożenie chleba lub pokrojonych bułek.

Druga funkcja pozwala na ponowne podgrzewanie tostów. Dzięki niej urządzenie zużywa mniej energii niż podczas standardowego opiekania. Ostatnią funkcją jest opiekanie z 7-stopniową regulacją, umożliwiającą nie tylko kontrolowanie poziomu opiekania, ale również zużycia energii elektrycznej przez urządzenie. Regulacja odbywa się przy użyciu pokrętła.

Optyczna sygnalizacja wybranego stopnia opiekania jest realizowana za pośrednictwem diody LED. Takie rozwiązanie umożliwia powtarzalne przygotowanie tostów, bez ryzyka zbyt mocnego lub zbyt słabego opiekania grzanek.

Nowoczesny toster Kohersen – idealne wypieczone tosty

Urządzenie składa się z dwóch komór, w których znajdują się elementy grzewcze. Grzałki znajdują się po obu stronach każdej komory. Taka konstrukcja gwarantuje równomierne opiekanie pieczywa, bez względu na jego kształt i wielkość. Dodatkowo funkcja automatycznego centrowania pieczywa sprawia, że każda grzanka jest identycznie opieczona z obu stron.

Gdy pieczywo osiągnie odpowiedni stopień przyrumieniania (ustawiony przez użytkownika), tosty są automatycznie podnoszone i następuje natychmiastowe wyłączenie urządzenia. Takie rozwiązanie gwarantuje nie tylko oszczędność energii elektrycznej, ale również bezpieczną eksploatację sprzętu.

Tostery do chleba Kohersen – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Dodatkowo toster do chleba jest wyposażony w specjalną tackę znajdującą się w dolnej części urządzenia. Trafiają do niej wszystkie okruchy z pieczywa. Tacka została zaprojektowana w taki sposób, aby wyciąganie i wkładanie było łatwe i szybkie. Częste opróżnianie pojemnika na okruchy pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Dodatkowo zapewnia ochronę przed rozwijającymi się bakteriami i drobnoustrojami, które mogą być przyczyną np. nieprzyjemnego zapachu.

Nowoczesny toster Kohersen wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i niską wagą, dzięki którym można go użytkować zarówno na dużych, jak i małych blatach. Wymiary fizyczne urządzenia prezentują się następująco: długość 30,2 cm, wysokość 20 cm i szerokości 16,5 cm. Z kolei waga tostera to zaledwie 1,58 kg. Toster biały, czarny i szary są przystosowane do zasilania z domowej sieci elektrycznej. Napięcie znamionowe urządzenia zawiera się w zakresie od 220V do 240V. Toster elektryczny Kohersen można bezpiecznie i efektywnie zasilać z sieci elektrycznej o częstotliwości 50 Hz i 60 Hz.

Dlaczego warto wybrać tostery do chleba marki Kohersen?

Wszystkie modele tosterów Kohersen są wyposażone w praktyczny przycisk STOP, którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wyskoczenie tostów oraz wyłączenie urządzenia. Przycisk tego typu doskonale sprawdza się m.in. w trakcie przygotowywania tostów z pieczywa z mąki pszennej. Toster na grzanki jest wyprodukowany ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Takie połączenie sprawia, że urządzenia Kohersen wyróżniają się długą żywotnością i niezawodnym działaniem, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Funkcjonalne i estetyczne urządzenia Kohersen

Dodatkowo tostery Kohersen pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stanowić atrakcyjny dodatek pasujący do każdej kuchni. Ponadczasowe kolory i wzornictwo sprawiają, że urządzenie z pewnością nie stracą swojego uroku przez wiele lat.

W razie dodatkowych pytań dotyczących tosterów lub innych urządzeń dostępnych w asortymencie naszego sklepu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Doświadczenie doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, dopasowanego do konkretnych oczekiwań użytkowników. Szukasz funkcjonalnych i jednocześnie estetycznych urządzeń do kuchni? Skontaktuj się z nami już dziś.