Urządzenia kuchenne Kohersen®

Nieocenieni pomocnicy w Twojej kuchniBywa, że nawet pomimo pasji do czynności, jaką jest gotowanie, niektóre z kuchennych czynności przysparzają nam kłopotów lub po prostu za nimi nie przepadamy. Zdarza się też, że pewne procesy trwają za długo, przez co nierzadko musimy zrezygnować z przygotowywania tych bardziej czasochłonnych potraw. Są na rynku AGD jednak urządzenia, które pozwolą nam gotować szybciej, łatwiej i sprawniej.Roboty kuchenne, które ułatwią Ci życiePomimo, że robot kuchenny niektórym kojarzy się głównie z urządzeniem, które miesza i ewentualnie miksuje lub urabia ciasto, na rynku możemy spotkać obecnie urządzenia, które oferują nam o wiele szersze spektrum możliwości. Dobrym przykładem jest tu wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen ZT100. Model ten wyposażony został w silnik o mocy 600 W oraz 6 automatycznych trybów pracy, dzięki czemu doskonałe posiłki można przygotować bez wysiłku – zarówno na zimno, jak i na gorąco. Urządzenie z powodzeniem zastąpi w kuchni wiele sprzętów, takich jak: blender, mikser, parowar, maszynkę do mielenia czy nawet szatkownicę. Dzięki funkcji gotowania bez problemu można ugotować w nim na przykład rozgrzewającą zupę-krem – bez konieczności używania osobno garnka i blendera, robot kuchenny do gotowania wszystko zrobi za nas!


Prawdziwym hitem jest jednak nowy, wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021. To wszechstronne urządzenie o nieskończonych możliwościach, który sprawi, że pokochasz gotowanie! Wyposażony został w wiele funkcji i praktycznych akcesoriów oraz aż 18 automatycznych programów. W urządzeniu znajdziesz ponad 150 przepisów, a setki kolejnych możesz pobrać z bazy przepisów w chmurze - gotowanie stanie się dziecinnie proste, a dzięki aplikacji mobilnej także niezwykle komfortowe. Do wyboru masz aż 18 automatycznych programów, dzięki czemu bez wysiłku, z pomocą robota kuchennego Kohersen CY021 będziesz w stanie przygotować mnóstwo pysznych, różnorodnych dań. Z łatwością przygotujesz nie tylko obiad, ale też owocowe smoothie, pyszny domowy jogurt czy posiekasz warzywa. Wielofunkcyjny robot kuchenny Kohersen CY021 wymiesza i wyrobi za Ciebie ciasto, ugotuje żywność na parze, podgrzeje potrawę lub przygotuje pełny smaku bulion, wolno duszony gulasz czy zupę-krem. Nie musisz się nawet martwić o czyszczenie – robot kuchenny CY021 posiada automatyczny program, dzięki któremu sam wyczyści swoją misę. Jeśli jednak wolisz przejąć inicjatywę, możesz ustawić własne parametry: czasu, prędkości, temperatury oraz mocy grzania za pomocą zakładki „Zrób to sam”.

Innym przykładem pomocnego urządzenia jest cieszący się dużą popularnością robot do sałatek Kohersen. Dzięki niemu z łatwością pokroisz marchew w plastry, ogórek stanie się pyszną mizerią w zaledwie kilka chwil, a ziemniak zamieni się w idealnie równe frytki. Dodatkowo specjalna końcówka do lodowych deserów owocowych pomoże Ci stworzyć niebanalne połączenia smakowe, którymi zachwycisz zarówno domowników, jak i gości, a zimne desery obudzą uśmiech na buzi każdego dziecka!Blender próżniowy i inne, pomocne urządzeniaJednym z bardziej pomocnych i uniwersalnych urządzeń kuchennych jest blender. Na rynku możemy spotkać wiele rodzajów blenderów, jednak naszą uwagę powinny zwrócić te, które oferują nam najwięcej korzyści. Blender próżniowy Kohersen ma wiele funkcji – blenduje, miksuje, mieli oraz sieka, co czyni go niezastąpionym pomocnikiem w każdej kuchni. Dzięki niemu możemy przygotować mnóstwo różnorodnych potraw bez większego wysiłku i brudzenia wielu naczyń. Dodatkowo, przyrządzając posiłki w próżni, w znaczącym stopniu ograniczamy możliwość rozwoju mikroorganizmów, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Jedzenie pozostaje świeże na dłużej, a zatem przez dłuższy czas można cieszyć się jego pełnym smakiem.Kolejnym, wielofunkcyjnym rozwiązaniem, które zasługuje na to, by o nim wspomnieć jest Blender gotujący Kohersen. Można w nim przyrządzać potrawy na zimno i na gorąco, samodzielnie ustawiając poziom prędkości oraz podgrzewania lub skorzystać z gotowych programów: sok, pulpa, gęsta zupa, zupa krem, sorbet, podgrzewanie.

Jak wiadomo, roboty i inne, inteligentne urządzenia nie mogą wyręczyć nas we wszystkich czynnościach. Warto natomiast ułatwiać sobie życie i pozwolić sobie pomóc – zyskujemy dzięki temu dużo wolnego, tak przecież cennego, czasu dla siebie i bliskich.