Blendery Kohersen®

Wielofunkcyjne blendery KohersenBlender wysokoobrotowy Kohersen jest urządzeniem elektrycznym wyposażonym w silnik o dużej mocy i specjalny zespół ostrzy, umożliwiający uzyskanie kremowej konsystencji. W asortymencie tej kategorii można znaleźć blender kielichowy przeznaczony do blendowania zarówno miękkich, jak i średnio twardych oraz bardzo twardych produktów spożywczych. Ponadto oferujemy blendery próżniowe i modele z funkcją przygotowywania ciepłych oraz zimnych posiłków.Blender kielichowy – wysoka moc i uniwersalne zastosowanieW tej sekcji oferujemy m.in. niezawodny blender kielichowy Nutri blender Kohersen wyposażony w silnik o mocy aż 1000 W. Wysoka moc, w połączeniu z zestawem 6 ostrzy wykonanych z wysokogatunkowej stali nierdzewnej sprawia, że blender wysokoobrotowy pozwala na efektywne blendowanie orzechów, ziaren kawy, twardych warzyw korzeniowych i innych produktów. Konstrukcja ostrzy została zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie artykuły spożywcze znajdujące się w kielichu zostały dokładnie zmiksowane oraz zblendowane na gładko w krótkim czasie. Blendery kuchenne Kohersen to uniwersalne urządzenia umożliwiające nie tylko blendowanie, ale również miksowanie, mielenie i siekanie składników.Blendery kielichowe – łatwe użytkowanie i intuicyjna obsługaBlendery kielichowe Kohersen doskonale nadają się do szybkiego przygotowania owocowych smoothie, pysznych sorbetów oraz zdrowych soków warzywno-owocowych. Urządzenie jest wyposażone w jeden przycisk znajdujący się w centralnej części, umożliwiający korzystanie ze wszystkich funkcji. W codziennym użytkowaniu oznacza to prostą i przede wszystkim intuicyjną obsługę.

Uniwersalny blender do smoothie, koktajli i innych posiłków jest oferowany w zestawie z dwoma kielichami, pokrywką oraz wygodnym uchwytem. Dodatkowe akcesoria umożliwiają przygotowanie soków lub smoothie na wynos. Pokrywka gwarantuje pełną szczelność, natomiast uchwyt zapewnia komfortowe przenoszenie kielicha. Blender wysokoobrotowy Kohersen umożliwia szybkie przygotowanie pełnowartościowych koktajli, soków i smoothie, które można zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na piknik lub wyjazd poza miasto. Ponadto, blender elektryczny posiada zwykle kilka noży na ostrzu i może wirować z prędkością nawet 18 000 obrotów na minutę, dzięki czemu wszystkie produkty w kielichu zostają dokładnie zblendowane na gładką, jedwabistą masę. Blender wielofunkcyjny nie zawiera żadnych tworzyw z dodatkiem BPA (Bisfenolu A), dzięki czemu masz pewność, że do przygotowanych posiłków nie przenikają szkodliwe substancje.Wielofunkcyjny blender – zestaw akcesoriówNutri Blender wysokoobrotowy Kohersen jest oferowany w zestawie z dodatkowymi akcesoriami ułatwiającymi przygotowanie większej ilości np. koktajli, smoothie i soków. W komplecie, oprócz urządzenia, znajdują się dwa kielichy – większy o pojemności 600 ml i mniejszy o pojemności 350 ml. Dodatkowo w komplecie można znaleźć pokrywkę do przechowywania, pokrywkę do picia i praktyczny uchwyt do przenoszenia pojemników.Blender próżniowy Kohersen – świeżość przez długi czasW asortymencie tej kategorii można również znaleźć blender próżniowy umożliwiający wytworzenie podciśnienia. Dzięki temu składniki odżywcze nie mają kontaktu z powietrzem i przez to dłużej zachowują świeżość, kolor oraz naturalny smak. Blender próżniowy ogranicza do minimum rozwój mikroorganizmów i spowalnia proces fermentacji. W praktyce oznacza to, że jedzenie zdecydowanie dłużej zachowuje swoje walory, w porównaniu z przygotowaniem i przechowywania żywności w klasyczny sposób.

Ponadto blender elektryczny próżniowy Kohersen doskonale sprawdza się w przygotowaniu szybkich i pełnowartościowych posiłków. Dodatkowo dania sporządzone w blenderze umożliwiającym wytworzenie próżni są nie tylko zdrowe, ale również smaczne i pełne składników odżywczych.Blendery kuchenne próżniowe – smaczne i zdrowe posiłki na wynosBlender kuchenny próżniowy Kohersen jest oferowany w zestawie zawierającym urządzenie główne i dodatkowe akcesoria. W komplecie znajduje się pojemny i wytrzymały kielich, pokrywa próżniowa, przewód podciśnienia i praktyczny bidon o pojemności 600 ml wyprodukowany z tritanu.

Materiał tego typu jest lekki i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką temperaturę. Dodatkowo nie wchodzi w reakcję z żywotnością i nie pochłania zapachów, nawet w przypadku dłuższego przechowywania żywności. Blendery kuchenne próżniowe umożliwiają szybkie przygotowanie m.in. zdrowych koktajli i soków bogatych w składniki odżywcze. Dzięki bidonowi ze szczelną pokrywką przygotowane potrawy można bezpiecznie zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub po prostu na wynos.Blendery próżniowe – mocny silnik i specjalny wirnik z ostrzamiUrządzenie jest wyposażone w silnik o mocy 600 W oraz specjalnie zaprojektowany wirnik, składający się z 6 ostrzy wykonanych ze stali nierdzewnej. W trakcie pracy blendera ostrza wirują z prędkością 20 000 obrotów na minutę, dzięki czemu wszystkie produkty spożywcze są idealne ze sobą połączone i tworzą jedwabiście gładką strukturę.

Blender wysokoobrotowy próżniowy Kohersen jest wyposażony w czujnik, który chroni silnik przed przegrzaniem i przeciążeniem. Ponadto automatyczny sensor umożliwia blendowanie wyłącznie w przypadku, gdy pokrywa odpowiedzialna za tłumienie odgłosów silnika zostanie prawidłowo zamontowana.Blender gotujący – szybkie przygotowanie ciepłych posiłkówKolejną propozycją dostępną w tej kategorii jest blender gotujący, umożliwiający szybkie przygotowanie pysznych zup i napojów zarówno w wersji na ciepło, jak i zimno. Blendery kuchenne z funkcją gotowania są wyposażone w automatyczne programy, dzięki którym można przygotować sosy, sorbety, kremowe smoothie, koktajle, soki oraz odżywcze zupy i kremy.

Dobry blender gotujący, kielichowy Kohersen jest wyposażony w silnik o mocy 800 W i wirnik z 6 ostrzami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Takie połączenie umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej konsystencji potraw, bez konieczności długiego blendowania. Kolejną zaletą jest możliwość szybkiego podgrzewania gotowych posiłków. Blendery kuchenne gotujące mają wbudowane aż 3 poziomy podgrzewania potraw. Wybór konkretnego poziomu jest realizowany przy użyciu pokrętła wyposażonego w czytelny wyświetlacz OLED. Moc grzewcza urządzenia to 1000 W. W codziennym użytkowaniu oznacza to, że podgrzewanie posiłków wyciągniętych prosto z lodówki trwa tylko chwilę.Blender elektryczny gotujący – precyzyjne sterowanieBlender gotujący Kohersen, oprócz automatycznych trybów pracy, umożliwia manualne dostosowanie prędkości obrotowej wirnika z ostrzami. 10-stopniowa regulacja pozwala na indywidualne dopasowanie pracy blendera nie tylko do rodzaju produktów spożywczych, ale również indywidualnych preferencji użytkowników. W zestawie, oprócz urządzenia głównego, znajduje się szklany kielich wykonany z grubego szkła wyróżniającego się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, pokrywa, kielich i miarka o maksymalnej pojemności 50 ml.

Blender wysokoobrotowy Kohersen jest wyprodukowany bez użycia materiałów z dodatkiem BPA, które mogłyby przeniknąć do żywności. Urządzenia są wolne od szkodliwych substancji, dzięki czemu doskonale nadają się do przygotowywania pełnowartościowych posiłków zarówno dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, jak i seniorów.