Pyszny i zdrowy obiad? To możliwe!

Pyszny i zdrowy obiad? To możliwe!

Dzięki postępowi w dziedzinie badań naukowych zwiększamy swoją świadomość dotyczącą żywienia. Co jakiś czas da się usłyszeć nowe doniesienia odnośnie szkodliwego wpływu jakiegoś składnika na nasze zdrowie lub przeciwnie – czasem okazuje się, że pewne produkty spożywcze są mocno niedoceniane i powinniśmy spożywać ich więcej. Wraz ze zwiększaniem swojej wiedzy w zakresie dietetyki wielu z nas postanawia zwracać większą uwagę na to, co kładzie na swój talerz i odżywiać się zdrowiej. Wciąż niestety obecny jest szkodliwy stereotyp mówiący, że posiłek zdrowy równa się niesmaczny oraz wymagający skomplikowanego i czasochłonnego procesu gotowania. Nic bardziej mylnego!


Najlepsze patelnie i komplet garnków – pierwszy krok do zdrowej diety

Podczas przygotowywania zdrowych posiłków ważne jest korzystanie z dobrego zestawu garnków oraz wysokiej jakości patelni, która pozwoli nam na smażenie przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu. Nowa linia naczyń Kohersen® Black Cube pomoże Ci przygotować zdrowy i szybki obiad bez wysiłku. Naczynia posiadają powierzchnię o strukturze plastra miodu oraz powłokę DIAMOND, które umożliwiają smażenie i gotowanie na minimalnej ilości tłuszczu. Charakteryzują się także doskonałym rozprowadzaniem ciepła po całej powierzchni naczynia oraz szybkim nagrzewaniem. Dodatkowo naczynia Kohersen® sa wolne od PFOA oraz PFOS, dzięki czemu zapewniają zdrowe gotowanie i doskonały smak każdej potrawy.


Wok – przepis na pyszne i zdrowe dania kuchni azjatyckiej

Przy użyciu woka Kohersen® przygotujesz dania rodem z najlepszej azjatyckiej restauracji. Jednak w odróżnieniu od jedzenia na mieście, gotując w domu masz wpływ na to, jakie składniki znajdą się w twoim obiedzie. Dzięki temu możesz jeść pyszne dania nie rezygnując ze zdrowej diety! Nie będzie już potrzeby wychodzenia do restauracji lub zamawiania jedzenia z dowozem żeby zjeść doskonały pad thai czy azjatyckie dania stir-fry – przygotujesz je szybko w woku.


Szybkie śniadanie, zdrowy obiad – wszystko, co zechcesz!

Patelnię beztłuszczową charakteryzuje możliwość smażenia bez tłuszczu lub z użyciem jego minimalnej ilości. Z łatwością przyrządzisz szybkie śniadanie – jajka sadzone już nigdy nie będą przywierać do patelni. Naczynia Kohersen® Black Cube nadają się również do zapiekania w maksymalnej temperaturze 260 stopni. Przygotujesz więc z łatwością dania z piekarnika bez konieczności brudzenia dużej ilości naczyń.


Komplet garnków szyty na miarę Twoich potrzeb

Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – również te dotyczące wyposażenia kuchni. Na rynku dostępne są gotowe, uniwersalne komplety garnków , jednak trudno wybrać jeden, który dokładnie odpowiadałby naszym potrzebom. Jedno gospodarstwo domowe będzie składało się z jednej osoby, która gotuje tylko dla siebie, inne może być rodziną wielodzietną, która potrzebuje garnków o bardzo dużej pojemności. Niewątpliwą zaletą naczyń Kohersen® Black Cube jest możliwość samodzielnego skompletowania zestawu garnków – dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz.

Blender gotujący Kohersen Blender gotujący Kohersen Blender gotujący Kohersen

Komentarze

Temat *

Imię / nick *

Twoja opinia o produkcie *

Security code
Wypełnij wszystkie wymagane pola

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera Kohersen®