Jak zaoszczędzić czas w kuchni? Przygotuj zupę krem!

Jak zaoszczędzić czas w kuchni? Przygotuj zupę krem!

Zupy krem to idealny zdrowy posiłek każdego dnia.

Przygotowuje się je bardzo szybko, są pyszne i niskokaloryczne. Nie musimy się ograniczać i możemy jeść je na śniadanie, obiad i kolacje. Zupy krem są znakomite dla zabieganych osób, którym trudno znaleźć czas na gotowanie. Łatwo je przygotować i zabrać ze sobą np. do pracy.

Przygotowanie większości zup typu krem nie zajmuje więcej niż 30 minut.

Dzięki warzywnym zupom możemy próbować nowych smaków oraz łączyć nieznane dotąd składniki. Dzięki przyprawom możemy mieć wiele wersji jednej zupy, w zależności od upodobań czy humoru. Zupy krem możecie podawać z domowym chlebkiem, pestkami słonecznika czy dyni, makaronem lub świeżą bazylią. Zupy możemy komponować z różnymi ziołami, warzywami, śmietaną czy jogurtem naturalnym.

Blender gotujący Kohersen pozwoli Ci przygotować smaczne i zdrowe zupy na zimno, jak i na ciepło. Trzy pary nierdzewnych ostrzy zapewnią idealnie gładką konsystencję, a automatyczne programy blendera gotującego Kohersen® pozwolą na przygotowanie pysznych zup-kremów oraz sosów. Wystarczy przekręcić pokrętło, aby wybrać odpowiedni tryb i… gotowe. Możesz również skorzystać z manualnego wyboru prędkości i dopasować ją do swoich aktualnych potrzeb i preferencji.

Blender gotujący Kohersen Blender gotujący Kohersen Blender gotujący Kohersen Blender gotujący Kohersen

Komentarze

Temat *

Imię / nick *

Twoja opinia o produkcie *

Security code
Wypełnij wszystkie wymagane pola

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera Kohersen®