Nieocenieni pomocnicy w Twojej kuchni – poznaj nasze nowości

Nieocenieni pomocnicy w Twojej kuchni – poznaj nasze nowości

Gorąca zupa, owocowe smoothie, orzeźwiający sorbet - wszystko z pomocą jednego blendera

Jeśli chcesz łatwo i szybko przygotowywać kremowe zupy lub owocowe i warzywne koktajle, nie ma nic lepszego niż blender gotujący. Pozwala w kilka sekund wymieszać owoce, warzywa, orzechy itp. Najnowsze urządzenie marki Kohersen® nie tylko rozdrabnia składniki do uzyskania odpowiedniej konsystencji, ale dodatkowo może to wszystko podgrzać lub ugotować. Urządzenie główne, na którym ustawiony jest szklany kielich, jest jednocześnie płytą grzewczą. Po przygotowaniu produktów - na przykład na zupę - wystarczy ustawić pożądaną temperaturę i poczekać, aż nasze danie zacznie się gotować. Im większa moc blendera, tym lepiej będzie sobie radził z trudniejszymi zadaniami. Wielofunkcyjny blender gotujący Kohersen® został wyposażony w silnik o mocy 800W i prędkości 22 000 obrotów na minutę oraz moc grzewczą 1000 W. Wiele zależy również od kształtu, ostrości i wytrzymałości noża w blenderze. Wpływa to na efektywność siekania i rozdrabniania potraw. Blender gotujący Kohersen® wyposażony został w wysokiej jakości zespół noży o 6 ostrzach ze stali nierdzewnej, które dzięki wysokoobrotowemu blendowaniu zapewniają idealnie gładką konsystencję każdego dania.Do twojej dyspozycji jest 6 automatycznych trybów pracy: zupa krem, gęsta zupa, sok, pulpa, sorbet, podgrzewanie. Parametry, na przykład temperatura i prędkość pracy ostrzy możesz modyfikować według własnego uznania. Wśród potraw, które bez problemu przygotujesz w blenderze są różnego rodzaju napoje roślinne, przeciery, musy oraz puree. Tę możliwość z pewnością docenią weganie i wegetarianie oraz rodzice małych dzieci. Nie mniej istotną cechą blendera gotującego Kohersen® jest fakt, że wykonany został bez użycia szkodliwego BPA. Ten związek chemiczny z rodziny fenoli stosowany bywa w produkcji tworzyw sztucznych i ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, przyczyniając się do rozwoju wielu chorób, np. nowotworów.


Jeden robot – wiele możliwości

Blender gotujący Kohersen NB800A Kohersen logo Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen ZT100Zapraszasz gości, ale masz niewiele czasu, żeby przygotować posiłek? Okazuje się, że w kuchni, tak jak w pracy, wiele zadań z powodzeniem można oddelegować. W czynnościach takich jak krojenie, rozdrabnianie, miksowanie, ucieranie i gotowanie możesz liczyć na pomoc Wielofunkcyjnego robota kuchennego z funkcją gotowania Kohersen®. Do wyboru masz 6 automatycznych trybów pracy: sos, zupa, smoothie, para, wyrabianie oraz szatkowanie. Możesz także samodzielnie dopasować parametry do swoich potrzeb - ustawić czas, temperaturę i prędkość pracy ostrzy. To wielofunkcyjne urządzenie wyrobi za ciebie puszyste ciasto na chleb, przyrządzi gładkie, owocowe smoothie lub drinki, a także ugotuje zdrowy obiad na parze. Podczas tradycyjnego gotowania niektóre składniki odżywcze zostają wypłukane z warzyw i trafiają do gotującej się wody, którą wylewamy. Gotowanie na parze natomiast oddziela warzywa od gorącej wody, dzięki czemu zachowują więcej cennych witamin.

Wielofunkcyjnego robota kuchennego intuicyjnie obsłużysz za pomocą dotykowego wyświetlacza LED oraz pokrętła, a kiedy robot zajmie się gotowaniem, tobie pozostanie już tylko nakryć do stołu. Naczynie oraz pokrywę Robota kuchennego Kohersen® możesz bez obaw myć w zmywarce lub skorzystać z funkcji automatycznego czyszczenia – za pomocą jednego przycisku!

Nie masz pomysłu co zrobić na kolację? Przepisy, które możesz zrealizować dzięki temu inteligentnemu robotowi znajdziesz tutaj. Urządzenie to pozwoli ci przyrządzić nawet takie dania, które na pierwszy rzut oka wydają się zbyt skomplikowane.Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen ZT100 Blender Kohersen - owocowy sorbet Blender gotujący Kohersen zupa krem

Komentarze

Temat *

Imię / nick *

Twoja opinia o produkcie *

Security code
Wypełnij wszystkie wymagane pola

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera Kohersen®