Blender próżniowy kielichowy Kohersen VB1500, 600 W, 1 l, antracytowy

Kod produktu: 71097

(Brak opinii)
319,00 zł
899,00 zł Aktualna cena nowego produktu
299,00 zł Najniższa cena poza outletem z ostatnich 30 dni
Ilość

Dostępny

Wysyłka dzisiaj


Blender próżniowy Kohersen® to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Sporządzane w blenderze próżniowym napoje, zupy i sosy są bogatsze w składniki odżywcze i cenne enzymy – są po prostu zdrowsze, a przy tym lepiej wyglądają i smakują. 


Mouseover Zoom loading...

UWAGA! Urządzenie poekspozycyjne, w pełni sprawne, z możliwymi niewielkimi śladami użytkowania. Opakowanie uszkodzone bądź zastępcze. Pełna gwarancja. W przypadku pytań proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Blender próżniowy kielichowy Kohersen VB1500


Blender próżniowy KOHERSEN® to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pełnowartościowe i zdrowe posiłki. Przygotowywane w blenderze próżniowym zupy, sosy i napoje zachowują pełnię składników odżywczych i cennych enzymów – są zdrowsze, a dodatkowo lepiej wyglądają i smakują. Przyrządzając posiłki w próżni, w znaczącym stopniu ograniczamy możliwość rozwoju mikroorganizmów, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Jedzenie pozostaje świeże na dłużej, a zatem przez dłuższy czas można cieszyć się jego pełnym smakiem.Świeżość, kolor i aromat potraw na dłużej


Świeżość, kolor i aromat potraw na dłużejPrzyrządzając posiłki w próżni, w znaczącym stopniu ograniczamy możliwość rozwoju mikroorganizmów, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Jedzenie pozostaje świeże na dłużej, a zatem przez dłuższy czas można cieszyć się jego pełnym smakiem.

Blender - orkiestra


Blender-orkiestraBlender próżniowy KOHERSEN® ma wiele funkcji – blenduje, miksuje, mieli oraz sieka, co czyni go niezastąpionym pomocnikiem w każdej kuchni. Dzięki niemu możesz przygotować mnóstwo różnorodnych potraw bez większego wysiłku i brudzenia wielu naczyń.

Mocny silnik blender Kohersen


(po)MOCNY silnik

Blender próżniowy KOHERSEN® wyposażony jest w 600W silnik, który zapewnia prędkość 20 000 obrotów na minutę. Specjalnie zaprojektowany 6-ostrzowy wirnik sprawia, że mieszanie jest dokładniejsze, a miksowane składniki uzyskują jeszcze bardziej płynną konsystencję. Ostrza wykonane zostały z wysokiej jakości stopu stali nierdzewnej.

Świeże posiłki na dłużej


Świeże posiłki na dłużej

Dzięki tworzeniu optymalnego podciśnienia (80 kPa), blender chroni składniki odżywcze przed kontaktem z powietrzem oraz zachowuje ich świeży, naturalny smak i kolor. Jest to możliwe, ponieważ wraz z brakiem powietrza rozwój mikroorganizmów zostaje ograniczony, a proces fermentacji następuje wolniej, w wyniku czego jedzenie psuje się wolniej i dłużej zachowuje swoje walory.

Jedzenie na wynos


Posiłki na wynos

W zestawie z Blenderem próżniowym KOHERSEN® znajduje się bidon podróżny o pojemności 0,6l wykonany z Tritanu. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością (również na wysokie temperatury), nie pochłania zapachów i nie wchodzi w reakcję z żywnością. Dzięki niemu można przygotowane napoje zabrać ze sobą w podróż, a szczelna pokrywa zapewni, że zawartość nie wyleje się w transporcie.

Gwarancja bezpieczeństwa


Gwarancja bezpieczeństwa

Blender wyposażony jest w czujnik ochrony silnika, zapobiegający przegrzaniu, który automatycznie wykrywa przeciążenie i zapewnia bezpieczną pracę urządzenia. Blender rozpocznie swoją pracę dopiero, kiedy pokrywa dźwiękochłonna zostanie prawidłowo zamontowana oraz aktywuje się przełącznik indukcji magnetycznej.

Bezpieczny dla użytkownika


Bezpieczny dla użytkownika

Produkt jest wolny od BPA - szkodliwego związku chemicznego, który używany jest podczas produkcji plastiku. Dzięki temu jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne.Zestaw zawiera:

 • • urządzenie główne
 • • kielich
 • • pokrywę próżniową
 • • bidon
 • • przewód podciśnienia

Specyfikacja

 • Moc urządzenia
  600 W
 • Wysokość samego urządzenia
  19 cm
 • Wysokość urządzenia z kielichem
  38,5 cm
 • Wysokość urządzenia z pokrywą próżniową
  40 cm
 • Wymiary podstawy
  19,5 x 20,2 cm (szer. x dł.)
 • Waga urządzenia bez dodatków
  2,76 kg
 • Waga urządzenia ze wszystkimi dodatkami
  4,20 kg
 • Wymiary opakowania
  45,3 x 26 x 29,7 cm (dł. x szer. x wys.)

Opinie klientów

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Posiadasz ten produkt?

Ocena produktu

Tytuł opinii

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij wszystkie wymagane pola